ForumPortalliLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Reklama
UserBars-UserBoxes


Click Here
Faqe Startuese 
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Forumi Software

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat dhe pikat e rėndėsishme

Menjėherė pasi qė tė regjistroheni lexoni rregullat me kujdes dhe pėrmabjuni atyre.

Moderatorėt: Artt, algirl4eva
47July 23rd 2007, 11:11
Artt Rregullorja e Forumit Ks-World
Asnjė mesazh i ri

Pyetje/Kėrkesa/Probleme

- Nėse keni diēka tė paqartė apo keni ndonjė problem nė forum pyetni ose tregojeni problemin tuaj dhe ne do mundohemi t'a heqim atė problem.
- Gjithashtu mund tė pyesni pėr problemet nė lidhje me PC & Internet.
- Nėse keni ndonjė ide shpreheni dhe ne staffi do konsultohemi dhe do t'ua plotėsojmė edhe atė kėrkesė.
Moderatorėt: Artt, algirl4eva
00
Ks-World Empty
 

Argėtim

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohuni

Prezantoni vetėn tuaj nė forum dhe njihuni mė mirė me ēdo anėtar tė forumit.

Moderator: algirl4eva
624October 2nd 2007, 23:01
ronna ciao tutti
Asnjė mesazh i ri

Temė e lirė

Nė kėtė temė mund tė diskutoni gjithēka.

Moderator: algirl4eva
Asnjė mesazh i riChit-Chat
22244September 6th 2007, 13:24
ronna Tregoni Se Qfar windowsi keni ne pc
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Dėgjoni kuriozitetet qė kanė hyrė nė librin e ginisit, nėse dini ndonjė kuriozitet tregoni edhe ju.

29August 24th 2007, 16:02
batista Disa Kuriozitete
Asnjė mesazh i ri

Klubi i Fansave

Mėsoni diēka mė shumė rreth Starit tėnd dhe njoftohu me fansat e atij stari.
Moderator: algirl4eva
634August 21st 2007, 20:30
Arod Coldplay
Asnjė mesazh i ri

Gjuhė tė huaja

Flisni gjuhė tė ndryshme botėrore me anėtarėt e forumit. Pėrdorimi i gjuhės serbe ndalohet.

Moderator: algirl4eva
00
Asnjė mesazh i ri

Ofertat

Kėtu e keni mundėsinė qė tė ofroni diēka pėr forumista.

Moderator: algirl4eva
45August 21st 2007, 20:50
Arod Tė mėsojmė tė luajmė Ping Pong - Ofertė pėr libėr
Asnjė mesazh i ri

Reklama

Moderator: algirl4eva
Asnjė mesazh i riMysafirėt
26September 6th 2007, 12:42
algirl4eva TunGatjeta
Ks-World Empty
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mp3 Shqip

Shkarkoni kėngė shqip tė ēfarėdo zhanri.

Moderatorėt: Artt, algirl4eva
Asnjė mesazh i riAlbume Komplet
1414July 24th 2007, 23:08
algirl4eva Alban Skenderaj - Bukuri e Frikshme
Asnjė mesazh i ri

Mp3 Anglisht

Shkarkoni kėngė anglisht tė ēfarėdo zhandri dhe gjithēka rreth muzikės anglisht.

Moderator: algirl4eva
Asnjė mesazh i riAlbume tė huaja komplet
1520August 21st 2007, 20:12
Arod Rihanna - Cry
Asnjė mesazh i ri

Filma

Informacione nga mė tė ndryshmet dhe filmat e tė gjitha zhandreve pėr shkarkim dhe pėr shikim.

Moderatorėt: Artt, algirl4eva
2832August 21st 2007, 20:53
Arod Pirates Of The Caribbean Dead Mans Chest DVDRip Xvid
Asnjė mesazh i ri

Video Klipe

Shkarkoni dhe Shikoni video klipe shqip dhe anglisht

Moderatorėt: Artt, algirl4eva
57August 9th 2007, 05:35
algirl4eva Jennifer Lopez - 4 clips (DVD)
Asnjė mesazh i ri

Tekste kėngesh Shqip

Tė gjitha tekstet e kėngėve nė gjihėn shqipe do tė postohen kėtu.

Moderatorėt: Artt, algirl4eva
1819August 2nd 2007, 21:43
algirl4eva Aurora-Larg je ti
Asnjė mesazh i ri

Tekste kėngėsh tė huaja

Tė gjitha tekstet e kėngėve nė ndonjė gjuhė internacionale do tė postohen kėtu.


Moderatorėt: Artt, algirl4eva
3440August 2nd 2007, 21:50
algirl4eva Brian Adams"-Everything I Do (I Do It For You)"
Ks-World Empty
 

Software

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe

Tė Gjitha programet e mundėshme do tė postohen kėtu.


Moderatorėt: Artt, algirl4eva
Asnjė mesazh i riAntivirusėt & Antispywaret
7698August 2nd 2007, 20:46
algirl4eva AntiVirus Collection + KeyGens
Asnjė mesazh i ri

Bulletin Boards & CMS

Gjithēka nė lidhje me Bulletin Boards dhe CMS.
11August 3rd 2007, 17:17
Artt Joomla nė gjuhėn shqipe
Asnjė mesazh i ri

Tutorials & E-Books

 Mėsoni gjėra qė kurrė mė parė nuk i keni ditur, ndajeni dijen tuaj me anėtarėt e forumit dhe postoni tutoriale tė ndryshme.

Moderator: algirl4eva
1417August 25th 2007, 13:23
batista Si ta bejme nje winrar me password!
Asnjė mesazh i ri

Lojėra - Games

Tė gjitha lojėrat do tė postohen kėtu.

Moderatorėt: Artt, algirl4eva
3140August 10th 2007, 08:39
algirl4eva Medal of Honor: Pacific Assault
Asnjė mesazh i ri

Drivera

Gjeni dhe kėrkoni drivera tė shumtė pėr kompjuterin tuaj!

Moderator: algirl4eva
11July 25th 2007, 14:12
Artt Kodak Digital Camera CX7430 1.1 driver description
Asnjė mesazh i ri

Web DevelopmentsModerator: algirl4eva
00
Ks-World Empty
 

Galeria

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Galeria Shqiptare

Nė kėtė forum do tė keni njė galeri me artistėt dhe figurat e njohura shqiptare edhe foto tė ndryshme.
1219August 21st 2007, 20:25
Arod Kaltrina Selimi
Asnjė mesazh i ri

Galeria e Huaj

Nė kėtė forum do tė keni njė galeri me artistėt dhe figurat e njohura nderkombetare
2740August 22nd 2007, 11:50
Arod Andy Roddick - shokues!
Asnjė mesazh i ri

Foto qesharake

Moderatorėt: Artt, algirl4eva
15August 21st 2007, 20:26
Arod Funny Pics
Ks-World Empty
 

Info

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Info nga teknologjia

Informata tė ndryshme rreth teknologjisė, lexoni dhe mėsoni.
Moderatorėt: Artt, algirl4eva
2323August 3rd 2007, 03:41
algirl4eva Ligje pėr internetin
Asnjė mesazh i ri

Info nga vendi

Informohuni mė shumė pėr lajmet nga Kosova
Moderator: algirl4eva
1212August 25th 2007, 00:53
batista wolfgan ischinger vizitoi kosoven
Asnjė mesazh i ri

Info nga sporti

Informohuni mė shumė rreth ēdo sporti nė Kosovė dhe nė botė.
Moderator: algirl4eva
1213August 24th 2007, 15:59
batista Heinze dhe Robben behen anetar te Real Madridit
Ks-World Empty
 

Shkencat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografi & Gjeologji1112August 3rd 2007, 04:34
algirl4eva Ndryshimet gjeologjike
Asnjė mesazh i ri

Biologjia44August 2nd 2007, 23:50
algirl4eva Njeriu
Asnjė mesazh i ri

Fizikė & Astronomi00
Asnjė mesazh i ri

Astronomi44August 3rd 2007, 03:51
algirl4eva Hėna - lidhja e saj me jetėn nė Tokė
Ks-World Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1085 artikuj
Forumi ka 36 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri florim.r
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 11 mė November 28th 2011, 23:49

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderator ][ V.I.P ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur