Ks-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalliLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Joomla nė gjuhėn shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Artt
Admin
Admin
Artt


Numri i postimeve : 414
Age : 30
Vėndndodhja : Vranjevc, Prishtinė
Registration date : 06/04/2007

Joomla nė gjuhėn shqipe Empty
MesazhTitulli: Joomla nė gjuhėn shqipe   Joomla nė gjuhėn shqipe Icon_minitimeAugust 3rd 2007, 17:17

Instalimi ėshtė shumė i lehtė.
Nė Joomla-n tuaj shkoni tek Installs edhe klikoni Modulet edhe e ngarkoni me zip. Pastaj i keni gjuhėt dhe e shikoni i keni 2 e kikoni Albanian edhe klikoni default.


Shkarko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ks-world.own0.com
 
Joomla nė gjuhėn shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ks-World :: Software :: Bulletin Boards & CMS-
Kėrce tek: